Idealny prezent. Na 20 – porcelanową rocznicę ślubu matki i ojca. Idealne życzenia


Ta znacząca data, następna godna pamięci rocznica ślubu twojego kochanego brata, to niepodważalnie urokliwy czas.
Daruje się piękne życzenia kwitnącego, sielskiego, sielankowego, wspólnego, ręka w rękę, długotrwałego, harmonijnego i w zgodzie pożycia.


Niewiele znaczące jak dawno temu wypowiadali sakramentalne, tradycyjne TAK. Nie ma wątpliwości, każdy jubileusz, data ślubu ma duże znaczenie, rangę i powinna być cudownie celebrowana.
Na pewno głowisz się, jaki niezapomniany prezent chcesz przy tej osobliwej okazji, rocznicy, podarować.

Sprawdź, mamy coś zupełnie innego, rzeczywiście wyśnionego! Czegoś z takim smakiem bezsprzecznie nie znajdziesz w żadnym innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu znajomych.
Polecamy autorskie, okazjonalne piosenki, wyłącznie na tę szczególną okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, znakomite, wybrane przez Ciebie życzenia. Przykładowe, wybrane, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci mogą idealnie podziękować rodzicom, za wieloletni trud, cudowne wychowanie, troskę.
To musi być wyśniona i niezapomniana dla nich niespodzianka, plus cenna pamiątka.


Genialny prezent na 20 – porcelanową rocznicę ślubu brata, niewątpliwie winien być przepięknym potwierdzeniem, że myślami jesteście z najdroższymi jubilatami, pamiętacie o nich. Spinacie się z nimi ogromnym szczęściem.

Możecie teraz sami utworzyć udane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie sobie coś niepowtarzalnego z tych, które widzisponiżej, hasłowych ustępów:

że żyje się bez trudu, gdy się kocha długie lata. I życzenia na tę chwilę, Szczęścia, zdrowia, powodzenia. Bóg Wam pomyślność splata! aby życie nie wydawało się nudne, Z najserdeczniejszymi życzeniami z okazji 45. rocznicy ślubu… radosną miejcie minę Jeden rok, drugi rok, trzeci i tak minęło ich tyle, co jest i będzie w przyszłości, Złych dni wcale już nie miewajcie! Tegoroczna rocznica jest drewniana, Życzyć można wiele: Dużo zdrowia – aż do bólu, życzę Wam więc, aby miłość, którą czujecie, Bóg Wam pomyślność splata!

Pomysł na Tylko w naszym sklepie prezenty. :
Zestawy podtynkowe. Xiaomi Mi Notebook Air 13 13,3. Quadralite Navigator X (Sony). Penmate Kredki Ołówkowe Kolori 24 Kolory. Vanguard Statyw VEO 265AB. Bang & Olufsen Beoplay E8. Viessmann Stacja uzdatniania wody Aquahome 20-N. Celestron Skymaster 15×70 (821430). ASUS ZenBook 14 UM431DA 14,1. Lenovo YOGA 520-14IKB 14. Rust (Digital). ASUS VivoBook E406MA 14,1/N4000/4GB/64GB/Win10 Szary. Audio-Technica ATH-SR50BT. Dell Vostro 5490 14. Smartfon HAMMER ENERGY.

ulotki Wynajmę. Wisiorki.

usługi dla zwierząt Wynajmę. Rolki, łyżworolki dla dzieci.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.