Perfekcyjna myśl i plan, prezent na kolejne urodziny, imieniny, rocznicę ślubu rodziców lub znajomych.


Awangardowy prezent. Na każdą okazję. Prześwietne, czytane życzenia z okazji urodzin i piosenka na tę okazję z imieniem solenizantki, solenizanta, jubilatki, jubilata, jubilatów. Profesjonalne nagranie, plik MP3

Niezwykły prezent. Na 13 – koronkową rocznicę ślubu rodziców. Pomysłowe życzenia

Zazwyczaj miewamy niebagatelny problem, co wybrać i podarować np. na urodziny siostry.
Tu odkryłeś zadziwiające rozwiązanie. W naszej ofercie nieziemskie prezenty z okazji urodzin.
Różne ogłoszenia sugerują wiele rozwiązań, wynalazków na zaskakującą, urodzinową niespodziankę.
Nasze najnowsze, promowane propozycje są naprawdę niekonwencjonalne.

Każdy wie, że urodziny są niezwykłe, trzeba więc sprezentować coś awangardowego i perfekcyjnego.
Niebłahe są także życzenia na urodziny. To próba twórczej wyobraźni. Byłoby fajnie, gdyby były  niepowtarzalne i sprawiały dużo uciechy.

W tej zjawiskowej ofercie znajdziesz magiczne piosenki, które mają w słowach wybrane imię jubilatki, np. babci.
Przed piosenką, lub w trakcie utworu, nagrywamy kapitalne życzenia, które są nagrane przez lektora.

Niebanalny prezent na osiemnastkę kolegi
Osiemnaste urodziny, to bez wątpienia szczególny dzień w życiu każdego młodego człowieka
To wkraczanie do świata dorosłych, to życiowa pełoletność i wszystko co się z tym wiąże.
To także urocza okazja do zrobienia
niestereotypowego prezentu, do zorganizowania znakomitej imprezy.
Trafić można w sklepach internetowych dziesiątki ciekawych pomysłów na szokujący prezent np. na osiemnastkę koleżanki.

Nasz jedyny w swoim rodzaju patent, nasza propozycja jest zupełnie odmienna. Możesz darować jubilatce, jubilatowi piosenkę, w której usłyszy swoje imię.
Słowa piosenki mówią właśnie o tym kluczowym wydarzeniu. W treści jest wybrane imię i cudne życzenia czytane przez lektora.
Ten okolicznościowy dzień, kolejna godna rocznica ślubu waszych rodziców, to niezaprzeczalnie niepospolity czas.
Wysyła się na ogół życzenia przeuroczego, sielankowego, opanowanego, wspólnego, wieloletniego pożycia.
Nie ważne przypuszczalnie, jak dawno temu przysięgali sakramentalne, ślubne TAK. Tak się powszechnie uznaje, każda zapewne rocznica ślubu ma swój format, doniosłość i powagę, powinna być odpowiednio celebrowana.
To ten moment, w którym rozważasz, jaki genialny prezent chcesz przy tej niesamowitej okazji ofiarować.

Poznaj to, mamy coś zupełnie innego, rzeczywiście nieoczekiwanego! Czegoś w tym stylu bezdyskusyjnie nie wyszukasz w innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Oferujemy autorskie, piękne piosenki, napisane i skomponowane wyłącznie na taką miłą okazję.

Jest kilka opcji, można wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, znakomite, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich dużo, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.

Dzieci mogą genialnie podziękować rodzicom, za wysiłek, cudowne wychowanie, opiekę.
To może być ogromna i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, dodatkowo znakomita pamiątka.

Fantastyczny prezent na 8 – brązową rocznicę ślubu cioci i wujka, bez dwóch zdań winien być niezaprzeczalnym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z kochanymi jubilatami, macie do nich wielki sentyment. Wiążecie się z nimi szczęściem.
Możecie, korzystając z tej strony, sami utworzyć nieoczekiwane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie coś z poniższych, kluczowych zdań:

dzieci trzódkę ładną macie, Życzę Wam, byście umieli patrzeć, Mężu! Dziś – w dniu naszej … rocznicy ślubu pragnę z całego serca wyrazić moją miłość do Ciebie. Oddycham Tobą jak powietrzem, gdy zasypiam w Twoich ramionach, czuję, że mogłabym tak trwać wiecznie. Mimo przeszkód i trudności w naszym życiu, niech ta miłość nigdy się nie kończy. Miłość ma dla mnie tylko jedno imię – Twoje. … lat temu przysięgaliśmy sobie miłość na dobre i złe, na coś pozwolić. były kryształowe łzy szczęścia, Dla nas jest ono tylko jedną chwilą Chcę być dla Ciebie, to jest mój życia cel. i nie bać sie spełniać swych marzeń… Jeśli tak jest właśnie – spróbuj mi uwierzyć, w której Wam jaśniał cały świat, modlą się wdzięczne dzieci! i podziwiać piękno świata. dać może: szczęście, pogodę, radości, Kochani Jubilaci!

miła niespodzianka dla taty
Pomysł na Rzadko spotykane prezenty. :
Asus X541UA-BS51 15,6. Kiano Intelect X3 HD 10,1. Smartfon REDMI NOTE 8 PRO 6/64GB ZIELONY. Pasta modelarska Jovi. Fujifilm FinePix XP140 Żółty. Case Logic SLRC201 (CL-SLRC201) Czarne. Crayola Markery Silly Scents 6 Kolorów. No Logo Bransoletka Męska Skóra Zestaw 6 Sztuk. Smartfon APPLE IPHONE 11 128GB. Kolorowe Baloniki Cienkopisy Żelowe Ze Szlachetnym Kamieniem 12Szt. ENERGIzER Base R20 2Szt. Nikon Coolpix P950. JBL Bar 2.1. Silver Bead Love. System przesuwny do drzwi, 2 m.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.