Tkaniny obiciowe żakardowe. W sprzedaży hurtowej. Zalecana oferta dla tapicerów


Na naszym rynku działamy już sporo czasu, starając się wciąż wzbogacać naszą ofertę.

Korzystając z internetu do sprzedaży możemy docierać do zorientowanych w tej branży klientów, z terenu całej Polski.
Nasi klienci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, ciekawe pomysły.


Dzięki naszym tkaninom obiciowym można idealnie odnowić swoje stare meble, nadać im przedniego charakteru.

Nasza firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, oferujemy różne wzory i kolory. W naszej branżowej ofercie również: Kleje, maty, uchwyty meblowe.
Zawsze dbamy o bardzo bogaty, szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzory.

To pewne, każdy rzemieślnik, który zajmuje się profesjonalnie tapicerką i obiciami mebli szuka idealnego sklepu hurtowego wysokiej jakości, w celnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, klejów, akcesorii.

Nasza hurtownia Almitex, to mistrzowski wybór.

W naszej ciekawej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, nowoczesnych mebli. Np. jakościowo dobre i tanie materace i łóżka.

Wszystkie nasze produkty wykazują najwyższą jakość wraz z oczekiwaną gamą kolorów i wzorów.
W naszej hurtowni tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, jednokolorowe ale oryginalnie fakturowane – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich wzorowo dopasowaną do swoich wymogów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Ustka Dzierżoniów Rogoźno Murowana Goślina Kowal Iłowa Cieszanów Józefów Pisz Sompolno Radzymin Przedbórz Wołów Łobez Sandomierz

I każdego innego miasta…

maty kokosowe Komplet chłopięcy Vintage Wyprzedaż letnia. Dla niemowląt dla tapicerów Dresik Star Bluza dresowa z kapturem spodnie. Dla dzieci

instrumenty i akcesoria muzyczne Dom. Koszyki.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.