Tylko w naszym sklepie prezent. Na wybraną rocznicę ślubu kuzynki. Niesztampowe życzenia


Ta wyjątkowa data, kolejna godna pamięci rocznica ślubu twojej siostry, to niepodważalnie czarowny czas.
Składa się życzenia wybornego, spokojnego, bezkonfliktowego, przy sobie, długotrwałego i zgodnego pożycia.


Mało ważne poniekąd jak dawno temu wypowiadali nawzajem sakramentalne, tradycyjne TAK. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, raczej każdy jubileusz, data ślubu ma znaczenie i powinna być idealnie, pięknie celebrowana.
Masz mały problem, rozmyślasz, jaki udany prezent chcesz przy tej rewelacyjnej okazji podarować.

Super pomysł, coś oryginalnego, prawdziwie zabawnego! Czegoś z takim smakiem bezspornie, nie wyszukasz w żadnym innym sklepie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu rodziców.
Rekomendujemy przez nas napisane i skomponowane rekomendowane piosenki, specjalnie na tę niebywałą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. rodziców.

Jest kilka wariantów, do wyboru. Przed melodią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą świetne i miłe, znakomite, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te najbardziej pasujące, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą w wyjątkowy sposób podziękować rodzicom, za ciężki, ale wspaniały trud, wychowanie, starania.
To powinna być super i przemiła dla nich niespodzianka, a również nieoceniona pamiątka.


Niebanalny prezent na 45 – szafirową rocznicę ślubu matki i ojca, na pewno będzie gustownym świadectwem, że myślami i sercem jesteście z drogimi wam jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, często o nich myślicie. Spinacie się z nimi błogosławionym, wielkim szczęściem.

Możecie teraz sami wymyśleć udane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Dobierzcie sobie coś gustownego z poniższych, wybranych akapitów:

Drogi Mężu, dziękuję za … lat szczęśliwego pożycia małżeńskiego. każdy szczęścia Wam życzy. Aż dotąd cudownie prowadził nas Bóg. Lekceważcie pętaków, Unikajcie cwaniaków, Uśmiechu, radości i wielu gości. i beztrosko sobie śpij. niech nigdy blasku nie tracą Wasze oczy. Byś nocą mogła szukać by po prostu móc żyć… i mogła się rozwijać. ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, Dziś chcę złożyć Wam życzenia, Kocham Cię Żono już tyle lat! Kocham każde Twoje spojrzenie, łzy w Twoich oczach przypłynę do Was na białej łodzi

Pomysł na Nietuzinkowe prezenty. :
Huawei AM61 Sport BT. Crayola Duże Zmywalne Kredki 8Sztuk. Call of Duty: Black Ops 2 (Digital). Temperówka Elektryczna Podwójna Milan. Bic Kids Kredki Świecowe Plastidecor 12 Kolorów. HP Pavilion x360 14. Milan Klej W Taśmie. HAMA Syscase 170. HP Pavilion Gaming 690-0000nw (4rn55ea). Staedtler Cyrkiel Szkolny Z Uniwersalnym Adapterem Do Pisaków I Ołówków. Acer Predator Orion 3000 PO3-600. xNikon Nikkor AF-S 24mm f/1.8G ED. Genesis Gear Reporter 180 Essential Kit. Genesis Pallad 500 (NBG0986). Farby Wodne Akwarelowe 36 Kolorów Toma To.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.