Tylko w naszym sklepie prezenty. Na 25 – srebrną rocznicę ślubu mamy i taty. Okazyjne życzenia


Ten istotny dzień, kolejna godna pamięci rocznica ślubu waszych ukochanych krewnych, to ewidentnie zjawiskowy czas.
Składa się zawsze życzenia cudnego, pogodnego, namiętnego, przy sobie, wieloletniego pożycia.


Obojętne zapewne jak dawno temu przyrzekali nawzajem sakramentalne TAK. To prawda, raczej każda rocznica ślubu ma swój format, rangę i powagę, powinna być genialnie celebrowana.
Masz mały dylemat, zachodzisz w głowę, jaki nietypowy prezent chcesz przy tej wyjątkowej okazji, rocznicy, ofiarować.

Otóż mamy coś szczególnego, naprawdę doskonałego! Tego na pewno nie znajdziesz w innej ofercie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu.
Oferujemy autorskie, unikalne piosenki, napisane i skomponowane specjalnie na taką fantastyczną okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka wariantów, można wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, wybrane, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór melodyjnych piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci mogą porywająco podziękować rodzicom, za ich wieloletni trud, cudowne wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To powinna być miła i zaskakująca dla nich niespodzianka, ponadto znakomita pamiątka.


Nietypowy prezent na okrągłą rocznicę ślubu przyjaciół, niewątpliwie będzie namacalnym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z waszymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, zawsze myślicie o nich. Spinacie się z nimi wielkim szczęściem.

Możecie, korzystając z tej strony, sami stworzyć genialne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wyszukajcie sobie coś z tych, które widzisponiżej, najlepszych fraz:

Przyszła Waszego święta pora, życzę Wam, byście umieli słuchać, nie chcę w moim życiu już żadnych zmian. Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie. Jesteś moim życiem i moją bezpieczną przystanią. ciuchów modnych, I dłoń w potrzebie. Życzenia te zostały z myślą o Was napisane, najlepiej jak umieliście, wypełnialiście przysięgę małżeńską. tego w dniu Waszej rocznicy Wam życzę!!! niech się Wasze życie na lepsze zmienia, życzę Wam szczęścia i pomyślności, Życzenia dla Wamebie: Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, niech w Waszym życiu będzie spełnione. twarzy nie zakryły ciężkie chmury

Pomysł na Wyśmienite prezenty. :
Tom Hope Bransoletka. Europa Universalis IV: Conquest of Paradise (Digital). Varta Lcd Plug. Lenovo Legion Y540-15IRH-PG0 15,6. Smartfon Huawei P30 Pro 8/128GB. Ravak Listwa Maskująca. Kołozeszyt A5 80 Kartek # Kratka, Interdruk. Colorino Kredki Świecowe 64 Kolory. Świderki Ergonomiczne – Kredki Dla Praworęcznych I. Praktica Hydan 25-75x90mm. SanDisk Ultra microSDHC UHS-I 32GB Class 10. Panasonic CR-123APA/2B. Pavos Charms Pszczółka. Bic Flamastry Conte Color Collection 20 Kolorów. Smartfon Huawei P30 Pro 8/128GB.

fotografia i video Lokal użytkowy. Tornistry szkolne.

psy i szczenięta Budynek użytkowy. Frezarki.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.