W niewiarygodnie niskich cenach pojemniki na pościel. Sprzedaż hurtowa. Najlepsza propozycja dla rzemieślników


Almitex działa z powodzeniem już od wielu lat, starając się wciąż urozmaicać naszą ofertę.

Prowadząc handel internetowy możemy biznesowo do zorientowanych w tej branży klientów, z każdego, nawet najdalej położonego miasta.
Nasi konsumenci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą wymyślone przez siebie, doskonałe projekty.


Dzięki naszym zjawiskowym tkaninom obiciowym można idealnie odnowić swoje meble, zaszczepić im genialnego charakteru.

Firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin, w różnych wzorach i kolorach. W naszej ofercie również: Kleje, maty, uchwyty meblowe.
Hurtownia dba o bogaty, ciekawy wybór, kolorystyczny, jak również, cenowy i ciekawe wzory.

Zwykle każda firma, która zajmuje się profesjonalnie tapicerką meblową szuka wybranego sklepu hurtowego najwyższej jakości, w okazyjnej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, Kępno, to genialny wybór.

W naszej różnorodnej ofercie również hurtowa sprzedaż mebli. Np. jakościowo dobre i tanie materace i łóżka.

Wszystkie nasze produkty wykazują najwyższą jakość wraz z wymaganą gamą kolorów i wspaniałych wzorów.
Mamy do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, jednobarwne ale oryginalnie fakturowane – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszym sklepie materiałów tapicerskich najlepiej dopasowaną do swoich oczekiwań tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Głuchołazy Góra Kalwaria Wołczyn Miłakowo Mszczonów Sława Zawichost Biała Podlaska Gogolin Połaniec Bodzentyn Wałbrzych Zduny Zgierz Ząbki

I każdego innego miasta…

Body dla niemowlaka Pajacyk, śpiochy, czapeczka Sukienka Opaska Na Głowę Wyprzedaż. Dla niemowląt Body Traktor ze spodenkami. Dla niemowląt Body bawełniane niemowlęce

inne dla dziecka Działka ROD. Perkusje.

OGŁOSZENIA PRASOWE



(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.